Naprosto nové technologie ve světě hasicích látek

"FIPRON CANARIAS"

Naše společnost je oficiálním zástupcem produktů FIPRON CANARIS, která vytváří autonomní plynové hasicí systémy na bázi produktů s tepelně aktivovaným mikroenkapsulovaným hasicím prostředkem pro hašení požárů.

Cílová

Cílem je zabránit lokalizovanému požáru a vytvořit v místnosti, krabici, uzavřeném prostoru prostředí, ve kterém se veškerý kyslík vytěsní za 10 až 50 sekund. Díky tomu bude požár lokalizován a zastaven bez přímého zásahu člověka.

Zásadní rozdíl

Zásadní rozdíl oproti ostatním výrobkům jiných výrobců je v tom, že možnost opětovného zapálení je zcela vyloučena. A také, na rozdíl od pěnového, práškového a vodního hašení, produkty FIPRON CANARIS nezpůsobují korozi ani poškození chráněného zařízení.

Plyn

Plyn emitovaný produkty je málo toxický a bezpečný pro lidi a životní prostředí; nevypadává ve formě srážek, sazí nebo prachu; nevyžaduje další opatření pro čištění prostor, čištění zboží a dalších míst, kde se výrobek používá; osoby v areálu nemusí používat respirátory, masky ani jiné ochranné prostředky.

NAŠE VÝROBA:

Jednoduchá a pohodlná forma produktu FIPRON CANARIS usnadňuje jeho instalaci do elektrických zařízení všech typů a velikostí.

"Fipron Cord"


   AEROSOL GENERATOR

Inovativní hasicí systém s tepelně aktivovaným mikrozapouzdřeným hasicím prostředkem v aerosolotvorném plášti FIPRON CORD (dále jen výrobek nebo FIPRON CORD) je zásadně nový hasicí prostředek určený k hašení požárů třídy A2, B a elektrických zařízení pod napětím. v maloobjemových ochranných zařízeních bez zásahu člověka 4000 dm3 (elektrorozvaděče, skříně s elektrovýzbrojí, kabelovody), umístěných v místnostech s provozní teplotou od minus 50 °C do plus 80 °C a vlhkostí maximálně 80 procent .

"Aerosol"


  AEROSOL GENERATOR

Generátor aerosolu mohou hasiči a profesionální záchranáři použít jako vysoce účinný hasicí prostředek. Generátor není utěsněn a je nasazen ručně do místnosti nebo oddělení, které vyžaduje hašení. Po aktivaci se vytvoří aerosolový mrak, který se objemově roztáhne, vyplní prostor a vyrazí plamen. Generátor je určen především k hašení požárů třídy A, B, C a F(K).

          "Box"


 FIPRON CANARIAS BOX

FIPRON CANARIAS Box: dodatečná ochrana konektorů (konektorů) pro připojení solárních panelů a polí solárních panelů.Navrženo pro ochranu elektrických spojů před požáry a také pro dodatečnou ochranu před destruktivními účinky faktorů prostředí (déšť, sníh, ultrafialové záření , prach, nečistoty atd. ) na elektrických kabelech „FIPRON CANARIS Box“ je krabice vyrobená z odolného ohnivzdorného plastu, uvnitř kterého je hasicí přípravek.

"Aerosol"

  GENERATOR AEROSOL

Přenosný hasicí generátor. Snadné použití, aktivace nastává po vytažení kroužku nebo stisknutí tlačítka.

Zcela bezpečné pro člověka a nepoškozuje zařízení ani životní prostředí. Délka toku OTV (až 6 metrů) se po celou dobu provozu nezmenšuje.

MINIATURNÍ A AUTONOMNÍ HASICÍ ZAŘÍZENÍ

Všechny produkty "FIPRON CANARIAS" pracují v teplotních podmínkách od -50 stupňů do +80 stupňů s vlhkostí do 90%.

 Od okamžiku instalace je na naše výrobky poskytována záruka po dobu pěti let a nevyžadují další náklady na údržbu.Podívejte se na video, jak to funguje

Důrazně doporučujeme sledovat videa a prezentace o produktech FIPRON CANARIAS


Technika:

  • Všechny produkty FIPRON CANARIAS od nejmenších po největší se velmi jednoduše a snadno instalují a lze je instalovat i na ta nejhůře přístupná místa;
  • úplná autonomie, nevyžadující zdroj energie;
  • široký rozsah provozních podmínek: od -50 ℃ do + 80 ℃ a vlhkost 90 %;
  • hasí požáry tříd A, B, C, E, F;
  • snadná instalace díky svému tvaru, nevyžaduje úpravu zařízení;
  • žádné náklady na údržbu po dobu pěti let po instalaci;
  • chrání zařízení potlačením a zabráněním požáru v primárním místě požáru.

PROČ JSOU NAŠE VÝROBKY ZCELA NOVINKY NA TRHU S POŽÁRNÍMI VÝROBKY?

Instalace produktů FIPRON CANARIS se provádí bez zásahu do elektrických konstrukcíVšechny produkty FIPRON CANARIAS mají neomezený rozsah, protože je lze použít na jakémkoli místě, kde jsou elektrické přípojky s širokým rozsahem provozních podmínek.

Struktura materiálů obsahuje mikrokapsle, které se aktivují v případě požáru. Po dosažení aktivační teploty obal kapsle praskne a uvolní plyn, který nahrazuje kyslík a účinně uhasí plamen.ROZSAH POUŽITÍ:VÝHODY NAŠICH PRODUKTŮ

Inteligentní autonomie: není potřeba žádné napájení

Vytváří další bezpečnostní prvek tím, že eliminuje riziko požáru u zdroje. Automaticky uhasí oheň na samém začátku zapálení.

Velmi vysoká úroveň ochrany elektrických zařízení

Na rozdíl od tradičních hasicích přístrojů funguje lokálně a autonomně, eliminuje poškození chráněného zařízení

Miniaturní velikost a nízké náklady na instalaci

Všechny produkty FIPRON CANARIAS se snadno instalují do malých, středních a velkých elektrických krabic, které nemají jinou alternativu k uhašení místního požáru.

KDO JSME?


Hledání řešení pro rychlou reakci na požár

Jsme nadnárodní společnost, která vyrábí unikátní protipožární řešení.

Náš tým dodržuje bezpečnostní předpisy

Naši zaměstnanci pracují pod vedením nezbytných postupů.

Nové technologie pro bezpečnost

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


NAŠE OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ:

NASkenujte QR KÓD S ODKAZEM NA NAŠE STRÁNKY


KONTAKTUJTE NÁS

  VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE:ADRESA KANCELÁŘE A TRASA NA MAPĚ:

KANCELÁŘ CENTRÁLNÍHO SKLADU

SALEN EXTRA spol. s.r.o. ul. Frýdecká

21/467 736 01 Hawrov - Bludovice

e-mail: [email protected]

www.fipron-canarias.com