Absolutnie nowe technologie w świecie środków gaśniczych

 "FIPRON CANARIAS"

Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem produktów FIPRON CANARIAS, który tworzy autonomiczne gazowe systemy gaśnicze w oparciu o produkty z aktywowanym termicznie mikrokapsułkowanym środkiem gaśniczym do gaszenia pożarów.

Cel firmy

Naszym celem jest zapobieganie lokalnemu pożarowi i stworzenie środowiska w pomieszczeniu, skrzyniach lub zamkniętej przestrzeni, w którym cały tlen zostanie wyparty w ciągu 10 do 50 sekund. W rezultacie pożar zostanie zlokalizowany i zatrzymany bez bezpośredniej interwencji człowieka.

Podstawowa różnica

Zasadniczą różnicą w stosunku do innych produktów innych producentów jest całkowite wykluczenie możliwości ponownego zapłonu. Ponadto w odróżnieniu od środków gaśniczych pianowych, proszkowych i wodnych, produkty FIPRON CANARIAS nie powodują korozji ani uszkodzeń zabezpieczanego sprzętu.

Gaz

Gaz emitowany przez produkty jest niskotoksyczny, bezpieczny dla ludzi i środowiska; nie osypuje się w postaci opadów, sadzy czy pyłu; nie wymaga dodatkowych środków czystości pomieszczeń, środków czystości i innych miejsc, w których produkt jest użytkowany; osoby przebywające na terenie obiektu nie muszą używać respiratorów, maseczek ani innego sprzętu ochronnego.

NASZA PRODUKCJA:

Prosta i wygodna forma produktów FIPRON CANARIAS ułatwia ich montaż w urządzeniach elektrycznych każdego typu i wielkości.

"Fipron Cord" 

AEROSOL GENERADOR

Innowacyjny system gaśniczy z aktywowanym termicznie mikrokapsułkowanym środkiem gaśniczym w powłoce tworzącej aerozol FIPRON CORD (zwany dalej wyrobem lub FIPRON CORD) to całkowicie nowy środek gaśniczy przeznaczony do gaszenia pożarów klasy A2, B oraz urządzeń elektrycznych pod napięciem w małoobjętościowych obiektach ochrony bez ingerencji człowieka 4000 dm3 (panele elektryczne, szafy z osprzętem elektrycznym, kanały kablowe), zlokalizowanych w pomieszczeniach o temperaturze roboczej od minus 50°C do plus 80°C i wilgotności nie większej niż 80 proc. 

"Aerosol"

AEROSOL GENERADOR

Generator aerozolu może być stosowany przez strażaków i zawodowych ratowników jako wysoce skuteczny środek gaśniczy. Generator nie jest pod ciśnieniem i jest uruchamiany ręcznie w pomieszczeniu lub przedziale wymagającym gaszenia pożaru. Po aktywacji powstaje chmura aerozolu, która rozszerza się objętościowo, zalewając przestrzeń i niszcząc płomień. Generator przeznaczony jest głównie do gaszenia pożarów klasy A, B, C i F(K).

"Box"

BOX FIPRON CANARIAS

FIPRON CANARIAS Box: dodatkowe zabezpieczenie złączy  (złączy) do łączenia paneli fotowoltaicznych i układów paneli fotowoltaicznych.Przeznaczony do ochrony połączeń elektrycznych przed pożarami, a także jako dodatkowa ochrona przed niszczącym działaniem czynników środowiskowych (deszcz, śnieg, promieniowanie ultrafioletowe) , kurz, brud itp.) na kablach elektrycznych „FIPRON CANARIAS Box” to skrzynka wykonana z trwałego, ognioodpornego tworzywa sztucznego, wewnątrz której znajduje się środek gaśniczy.

"Aerosol"

AEROSOL GENERADOR

Przenośny generator gaśniczy. Łatwy w użyciu, aktywacja następuje po wyciągnięciu pierścienia lub naciśnięciu przycisku.

Całkowicie bezpieczny dla ludzi, nie szkodzi sprzętowi ani środowisku. Długość strumienia OTV (do 6 metrów) nie zmniejsza się przez cały czas pracy.

MINIATUROWY I AUTONOMICZNY SPRZĘT GAŚNICZY

Wszystkie produkty „FIPRON CANARIAS” pracują w warunkach temperaturowych od -50 stopni do +80 stopni przy wilgotności do 90%.

  Od momentu montażu nasze produkty objęte są pięcioletnią gwarancją i nie wymagają dodatkowych kosztów konserwacji.
Obejrzyj wideo, aby zobaczyć, jak to działa

Gorąco polecamy obejrzenie filmów i prezentacji na temat produktów FIPRON CANARIAS

Technologia:

  • Wszystkie produkty FIPRON CANARIAS, od najmniejszych do największych, są bardzo proste i łatwe w montażu oraz pozwalają na montaż nawet w najbardziej niedostępnych miejscach;
  • pełna autonomia, niewymagająca źródła zasilania;
  • szeroki zakres warunków pracy: od -50 ℃ do + 80 ℃ i wilgotność 90%;
  • gasi pożary klas A, B, C, E, F;
  • łatwość montażu ze względu na swój kształt, nie wymaga modyfikacji sprzętu;
  • brak kosztów konserwacji przez pięć lat po instalacji;
  • chroni sprzęt, tłumiąc i powstrzymując ogień w pierwotnym miejscu pożaru.

DLACZEGO NASZE PRODUKTY SĄ CAŁKOWICIE NOWOŚCIÁ NA RYNKU WYROBÓW PRZECIWPOŻAROWYCH?

Montaż produktów FIPRON CANARIAS odbywa się bez ingerencji w konstrukcje elektryczne

  Wszystkie produkty FIPRON CANARIAS mają nieograniczone możliwości zastosowania, gdyż można je stosować wszędzie tam, gdzie występują połączenia elektryczne, w szerokim zakresie warunków pracy.Struktura materiałów zawiera mikrokapsułki, które ulegają aktywacji w przypadku pożaru. Po osiągnięciu temperatury aktywacji otoczka kapsułki pęka i uwalnia gaz, który zastępuje tlen i skutecznie gasi płomień.SZEREG ZASTOSOWAŃ:


KIM JESTEŚMY?


Znalezienie rozwiązań umożliwiających szybką reakcję na ogień

Jesteśmy międzynarodową firmą produkującą unikalne rozwiązania przeciwpożarowe.

Nasz zespół przestrzega zasad bezpieczeństwa

Nasi pracownicy pracują pod okiem niezbędnych procedur.

Nowe technologie dla bezpieczeństwa

Sprowadziliśmy ekspertów z całego świata, aby przedstawili Państwu najnowsze osiągnięcia w dziedzinie gaszenia pożarów.

Inteligentna autonomia: nie wymaga zasilania

Tworzy dodatkową funkcję bezpieczeństwa, eliminując ryzyko pożaru u źródła. Automatycznie gaśnie ogień już na samym początku zapłonu.

Bardzo wysoki poziom ochrony urządzeń elektrycznych

Działa lokalnie i autonomicznie, eliminując uszkodzenia chronionego sprzętu, w przeciwieństwie do tradycyjnych gaśnic

Miniaturowy rozmiar i niskie koszty instalacji

Wszystkie produkty FIPRON CANARIAS można łatwo zainstalować w małych, średnich i dużych skrzynkach elektrycznych, które nie mają innej alternatywy do gaszenia lokalnego pożaruNASZE PRZEDSTAWIENIA BIZNESOWE:KOD QR

ZESKANUJ KOD QR Z LINKIEM DO NASZEJ STRONY


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ:ADRES BIURA I DOJAZD NA MAPIE

MAGAZYN CENTRALNY

  C. Gran Bretaña 257, 38660, Costa Adeje,

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania

  e-mail: [email protected]

www.fipron-canarias.com