Šiuolaikinės technologijos gesinimo medžiagų pasaulyje

"FIPRON CANARIAS"

Mūsų įmonė "FIPRON CANARIAS" parduoda ir montuoja autonomines dujines gaisro gesinimo sistemas, kurių pagrindą sudaro gaminiai su termiškai aktyvuota mikrokapsuliuota gaisro gesinimo medžiaga, skirta gaisrams gesinti.

Mūsų tikslas

Tikslas yra užkirsti kelią vietiniam gaisrui ir sukurti patalpoje, dėžėje ar uždaroje erdvėje aplinką, kurioje visas deguonis išstumiamas per 10–50 sekundžių. Dėl to gaisras bus lokalizuotas ir sustabdytas be tiesioginio žmogaus įsikišimo.

Produktų diferenciacija

Esminis skirtumas nuo kitų kitų gamintojų gaminių yra tas, kad pakartotinio užsidegimo galimybė yra visiškai pašalinta. Taip pat, skirtingai nei gesinimas putomis, milteliais ir vandeniu, FIPRON CANARIAS gaminiai nesukelia korozijos ir nesugadina saugomos įrangos.

Dujų kokybė

Gaminių išskiriamos dujos yra mažai toksiškos ir saugios žmogui bei aplinkai; neiškrenta kritulių, suodžių ar dulkių pavidalu; nereikalauja papildomų priemonių patalpų valymui, prekėms ir kitoms gaminio naudojimo vietoms valyti; patalpose esantiems žmonėms nereikia naudoti respiratorių, kaukių ar kitų apsaugos priemonių.

MŪSŲ GAMYBA:

Paprasta ir patogi FIPRON CANARIAS gaminių forma palengvina jų montavimą visų tipų ir dydžių elektros įrenginiuose.

"Fipron Cord"

AEROSOL GENERADOR

Inovatyvi gaisro gesinimo sistema su termiškai aktyvuota mikrokapsuliuota gaisro gesinimo priemone aerozolį formuojančiame apvalkale FIPRON CORD – tai iš esmės nauja gaisro gesinimo medžiaga, skirta gesinti A2, B klasės gaisrus ir įtampą veikiančius elektros įrenginius. nedidelio tūrio apsaugos objektuose be žmogaus įsikišimo 4000 dm3 (elektros skydai, spintos su elektros įranga, kabelių kanalai), esančiuose patalpose, kurių darbinė temperatūra nuo minus 50°C iki plius 80°C, o oro drėgnumas ne didesnis kaip 80 proc. .

"Aerosol"

AEROSOL GENERADOR

Aerozolio generatorių gali naudoti ugniagesiai ir profesionalūs pirmieji gelbėtojai kaip labai veiksmingą gaisro gesinimo priemonę. Generatorius nėra sandarus ir rankiniu būdu įjungiamas į patalpą arba skyrių, kurį reikia gesinti. Po aktyvavimo susidaro aerozolio debesis, kuris tūriškai plečiasi, užpildydamas erdvę ir išmušdamas liepsną. Generatorius daugiausia skirtas A, B, C ir F(K) klasės gaisrams gesinti.

"Box"

BOX FIPRON CANARIAS

FIPRON CANARIAS dėžutė:

papildoma jungčių (jungčių) apsauga saulės kolektorių ir saulės kolektorių masyvų prijungimui Skirta apsaugoti elektros jungtis nuo gaisrų, taip pat papildomai apsaugoti nuo žalingo aplinkos veiksnių poveikio (lietaus, sniego, ultravioletinių spindulių, dulkių, purvo, ir kt.) ant elektros kabelių.“ FIPRON CANARIAS Box – tai dėžė iš patvaraus ugniai atsparaus plastiko, kurios viduje yra gesinimo priemonė.

"Aerosol"

GENERATOR AEROSOL

Aerozolių generatoriai gali būti naudojami kaip labai efektyvios stacionarios gaisro gesinimo sistemos dalis. Aerozolio generatorius nėra veikiamas slėgio ir yra sumontuotas patalpoje ar skyriuje, kurį reikia apsaugoti. Po aktyvavimo susidaro aerozolio debesis, kuris plečiasi ir plinta tūriškai, užpildydamas patalpą ir užgesindamas ugnį. Aerozolių generatoriai pirmiausia skirti naudoti negyvenamose patalpose ir yra tinkami A, B, C ir F klasės gaisrams gesinti.

MINIATŪRINĖ IR AUTONOMINĖ GAISRO GESINIMO ĮRANGA

Visi FIPRON CANARIAS gaminiai veikia nuo -50 laipsnių iki +80 laipsnių temperatūroje, o drėgmė iki 90%.

Nuo montavimo momento mūsų gaminiams suteikiama penkerių metų garantija ir jokių papildomų priežiūros išlaidų.Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, kaip tai veikia

Primygtinai rekomenduojame žiūrėti vaizdo įrašus ir pristatymus apie FIPRON CANARIAS produktus

Technologija:

 • Visi FIPRON CANARIAS gaminiai, nuo mažiausio iki didžiausio, yra labai paprastai ir lengvai montuojami, gali būti montuojami net ir labiausiai nepasiekiamose vietose;
 • visiškas savarankiškumas, nereikalaujantis maitinimo šaltinio;
 • platus veikimo sąlygų diapazonas: nuo -50 ℃ iki + 80 ℃ ir drėgmė 90%;
 • gesina A, B, C, E, F klasių gaisrus.
 • montavimo paprastumas dėl savo formos, nereikia keisti įrangos;
 • jokių priežiūros išlaidų penkerius metus po įrengimo;
 • saugo įrangą, slopindama ir sulaikydama ugnį pagrindinėje gaisro vietoje.

KODĖL MŪSŲ PRODUKTAI YRA VISIŠKAI NAUJI GAISRINĖS PRODUKTŲ RINKOJE?

  "AEROSOL"

Įmonės "FIPRON CANARIAS" gaminių montavimas atliekamas nesikišant į elektros įrangą.

Medžiagų struktūroje yra mikrokapsulių, kurios aktyvuojasi gaisro atveju. Pasiekus aktyvavimo temperatūrą, kapsulės apvalkalas sprogsta ir išskiria dujas, kurios pakeičia deguonį ir efektyviai užgesina liepsną.

"BOX"

Gaminių montavimas atliekamas netrukdant elektros įrangai.Visi firmos „FIPRON CANARIAS“ gaminiai turi neribotą panaudojimo sritį, nes gali būti naudojami bet kurioje vietoje, kur yra elektros jungtys su įvairiausiomis eksploatavimo sąlygomis.


NAUDOJIMO SRITIS:


MŪSŲ PRODUKTŲ PRIVALUMAI

Autonominė sistema

 • Išmani autonomija: nereikalauja maitinimo šaltinio.
 • Sukuria papildomą saugos funkciją, pašalinančią užsidegimo šaltinio riziką. Automatiškai užgesina ugnį pačioje užsidegimo pradžioje.

Apsaugos sistema

 • Labai aukštas elektros įrangos apsaugos lygis.
 • Veikia lokaliai ir autonomiškai, nepažeidžia saugomos įrangos, kitaip nei tradiciniai gesintuvai

Ekonomiška sistema

 • Miniatiūrinis dydis ir mažos montavimo išlaidos.
 • Visi „FIPRON CANARIAS“ gaminiai lengvai montuojami į mažų, vidutinių ir didelių dydžių elektros dėžes, kurios neturi kitos alternatyvos vietiniams gaisrams gesinti.

KAS MES ESAME?

Greito reagavimo į ugnį sprendimų paieška

Esame tarptautinė įmonė, gaminanti unikalius gaisro gesinimo sprendimus.


Mūsų komanda laikosi saugos taisyklių

Mūsų darbuotojai dirba vadovaudamiesi būtinomis procedūromis.


Naujos saugumo technologijos

Pasikvietėme ekspertus iš viso pasaulio, kad pateiktume jums naujausius gaisrų gesinimo pasiekimus.

MŪSŲ VERSLO ATSTOVYBĖSQR KODAS

NUSKAITYKITE QR KODĄ SU NUORODA Į MŪSŲ SVETAINE


SUSISIEKITE SU MUMIS,

UŽPILDUS ŠIĄ FORMĄ:BIURO ADRESAS IR NURODYMAI ŽEMĖLAPIE

CENTRINIS SANDĖLIS-BIURAS

C.Gran Bretaña 257, 38660 Costa Adeje,

Santa Cruz de Tenerife, España

e-mail: [email protected]

        www.fipron-canarias.com