FIPRON CORD

                   PIRKTI DABAR                   

Bendra informacija apie gaminius

Inovatyvi gaisro gesinimo sistema su termiškai aktyvuota mikrokapsuliuota gaisro gesinimo priemone aerozolį sudarončiame apvalkale FIPRON CORD (toliau – gaminys arba FIPRON CORD) yra iš esmės nauja gesinimo medžiaga, skirta gesinti A2, B klasės gaisrus ir elektros srovės tiekimą. įranga. nedidelio tūrio apsaugos objektuose be žmogaus įsikišimo 4000 dm3 (elektros skydai, spintos su elektros įranga, kabelių kanalai), esančiuose patalpose, kurių darbinė temperatūra nuo minus 50°C iki plius 80°C, o oro drėgnumas ne didesnis kaip 80 proc. .

1.1 FIPRON CORD tipo gaminiai gali būti klojami kartu su aukštos įtampos elektros kabeliu uždaruose kabelių kanaluose, jei montavimo schema yra suderinta su gamintoju ir užtikrinamas apsaugotas tūris tiesiniam metrui, laikantis gaisro gesinimo taisyklių. . konkretaus tipo FIPRON LAIDŲ galimybės: apsauga tiesiniam tūrio metrui ne daugiau kaip MS-50 dm3, M1-100 dm3, M2-200 dm3, M3-300 dm3, M6-600 dm3.

1.2. Prekės pavadinimas: FIPRON CORD MS, M1, M2, M3, M6.

1.3. FIPRON CORD veikia kaip išmani gaisro gesinimo sistema. Temperatūros poveikis jo aktyviosioms sudedamosioms dalims sukelia gaisro gesinimo komponento išsiskyrimą, kol ugnis visiškai užgesinama.

1.4. Pagrindinės FIPRON CORD gaminių skiriamosios savybės:

• lankstus pagrindas leidžia montuoti sunkiai pasiekiamose vietose su skirtingu lenkimo spinduliu;

• lengvas svoris, užtikrina patogų gaminio transportavimą;

• stiprumo savybės leidžia gaminį naudoti plačiame temperatūrų diapazone.

1. 5. FIPRON CORD skirtas apsaugoti elektros įrangą sąlygiškai sandariuose tūriuose. Produktas neturėtų būti naudojamas įrangai, sumontuotai ne spintose arba priverstinio vėdinimo spintose, apsaugoti.


Gaisro gesinimo gaminio FIPRON CORD montavimo vaizdo pavyzdys.

https://youtube.com/shorts/WFmHm40QaPQ?si=gFrIf7eplOqSs4V-